Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis Theme natoque penatibus.

Latest Posts

    Sorry, no posts matched your criteria.

Cardio

Home  /  Cardio

Cardio

Lekce cardio jsou skvělým doplněním vašeho výběru z naší nabídky lekcí. Pokud si totiž chcete zlepšit fyzickou kondici a k tomu spálit nějakou tu kalorii, jsou tyto tréninky ideální variantou. V našem studiu se vždy snažíme maximálně podpořit všestrannost pohybového aparátu. Proto jsou součástí naší nabídky tyto lekce, které jsou přímo sestaveny tak, aby podpořily zvýšení vaší fyzičky, doplnily potřebnou energii a zároveň vám vehnaly úsměv na rty. Po dlouhém sezení u počítače je skvělé se pořádně zapotit na cardio tréninku. Naše tréninky jsou podpořeny motivačním výběrem hudby, které vaše výkony vyženou na maximum. Zároveň jsou vedeny v několika variantách, aby si je užil jak začátečník, tak i ostřílený profík. Naši lektoři se však zaměřují především na kvalitu a ne kvantinu provedených cviků. Vše je v maximálním souladu s vašimi možnostmi a správným zdravým pohybem. Proto se nemusíte bát jakýchkoliv dotazů předem či v průběhu lekce. Jsme tu pro Vás!

Hlavní instruktor

Veronika Ehlenová

Body Balance instructor

Veronika je taneční lektorka, pedagožka a jedna ze dvou zakladatelek tanečního studia Harmony Dance. Tanec ji provází životem od čtyř let. Učila se baletu, moderní gymnastice, lidovým či scénickým tancům a mnoha dalším tanečním stylům.

Na střední škole začala navštěvovat taneční lekce studia Dance Perfect, kde se nejraději věnovala tanečnímu stylu Jazz Dance. Později se v Dance Perfect stala lektorkou a organizátorkou tanečních táborů. Další etapu svého života prožila v taneční škole InDance, kde působila jako lektorka od nejmenších dětí až po dospělé a pracovala také jako organizátorka letních tanečních soustředění.