Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis Theme natoque penatibus.

Latest Posts

    Sorry, no posts matched your criteria.

Posilování s vlastní vahou

Home  /  Posilování s vlastní vahou

Posilování s vlastní vahou

Pokud toužíte po zpevněné, na první pohled líbivé postavě, tak jste na správné adrese. V našem studiu neděláme z klientů kulturisty, ale formujeme postavu, tak jak je to vhodné pro různé typy postav. Pokud chceš přímo cvičení na míru, tak ti doporučujeme právě posilovací lekce s vlastní vahou. Nejen, že se naučíte, jak správně posilovat, abyste si neničili své zdraví, ale ukážeme vám, jaké cviky jsou nejlepší a nejpřirozenější na posilování určitých partií. Lekce je složena z warm upu, kdy se svalový aparát zahřeje natolik, aby mohla přijít na řadu další část lekce a sice silová část. V této části jsou za sebou zařazeny funkční cviky na zpevnění celé postavy. V každé lekci se zaměřujeme na komplexitu celého těla. Růst svalové hmoty by se měl podporovat rovnoměrně. Proto je lekce rozdělena do několika částí, kdy se zaměřujeme na posilování horních končetin, trupu a dolních končetin. Součástí lekce je také dynamický a statický strečink, který je nedílnou součástí komplexního pohybu. Pokud máte zájem o nabrání svalové hmoty a zároveň chcete cvičit dlouhodobě a správně, jsou tyto lekce přímo pro Vás.

Hlavní instruktor

Veronika Ehlenová

Body Balance instructor

Veronika je taneční lektorka, pedagožka a jedna ze dvou zakladatelek tanečního studia Harmony Dance. Tanec ji provází životem od čtyř let. Učila se baletu, moderní gymnastice, lidovým či scénickým tancům a mnoha dalším tanečním stylům.

Na střední škole začala navštěvovat taneční lekce studia Dance Perfect, kde se nejraději věnovala tanečnímu stylu Jazz Dance. Později se v Dance Perfect stala lektorkou a organizátorkou tanečních táborů. Další etapu svého života prožila v taneční škole InDance, kde působila jako lektorka od nejmenších dětí až po dospělé a pracovala také jako organizátorka letních tanečních soustředění.