Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis Theme natoque penatibus.

Latest Posts

    Sorry, no posts matched your criteria.

Čáslav – STRETCH &STRENGTH

Home  /  Čáslav  /  Čáslav – STRETCH &STRENGTH

STRETCH &STRENGTH

Lekce spočívá především v zaměření na problematické partie u žen. Nejprve jde o celkové zahřátí těla pomocí cardia, následuje dynamický strečink, poté se vždy zaměřujeme na posilování problematických oblastí a na závěr nesmí chybět statický strečink. Celá lekce je naprosto komplexní a není vynechaná žádná část těla. Lekce klade důraz na správné techniky v oblasti protahování i kompenzaci přetížených oblastí a zaměřuje se na posílené problematických partií. Jde o správné fyziologické nastavení ve strečinkových pozicích a prohloubení dechu, přes který se cvik, jak posilovací tak i protahovací, provádí. Tato lekce přináší benefity nejen v dalších sportech a pohybu, ale především Vám pomůže nastavit správné pohybové vzorce, které budete aplikovat do každodenního fungování a zároveň se Vám postava krásně vytvaruje. Přístup je individuální, protože každé tělo má jiné fyziologické nároky a omezení.

Jak probíhají naše lekce

Délka lekce: 60 minut 

Struktura lekce:

  • cardio
  • dynamický strečink
  • posilování problem. partií
  • závěrečný statický strečink
  • rehabilitační cviky

Kdo učí tuto lekci

Verča

Každá z mých lekcí má přesah v tomto propojení mysli a těla a proto věřím, že ať si vyberete kteroukoliv z nich, tak Vám dá přesně to, co v danou chvíli potřebujete. Odnesete si sebou více energie, radosti do života, uvolníte se a zharmonizujete celé své tělo. Těším se na Vás.

Taneční akce

1 července @ 8:00 - 6 července @ 17:00
Opletalova 958/27
Jsou Vaše děti rády v pohybu, milují kolektiv, tanec a zábavu? Pak je tento taneční tábor
15 července @ 8:00 - 19 července @ 17:00
Opletalova 958/27
Pohybové/taneční aktivity zvládnou úplní začátečníci i ti nejmenší zrovna tak jako ostřílení tanečníci a tanečnice
5 srpna @ 8:00 - 9 srpna @ 17:00
Opletalova 958/27
Pohybové/taneční aktivity zvládnou úplní začátečníci i ti nejmenší zrovna tak jako ostřílení tanečníci a tanečnice