Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis Theme natoque penatibus.

Latest Posts

    Sorry, no posts matched your criteria.

Taneční akrobacie

Home  /  Taneční akrobacie

Taneční akrobacie

Jedná se o kurz, při kterém na sebe lekce pravidelně navazují. Cena zahrnuje celkem 8 lekcí. Doporučujeme, aby se na tento kurz hlásili osoby, které mají taneční zkušenosti a chtějí si své taneční schopnosti obohatit o tuto taneční akrobacii. Na lekcích taneční akrobacie se naučíte základy jednotlivých akrobatických prvků, které se následně budou využívat v praxi (ať už se jedná o různé technicky těžší triky či choreografie). Lekce vedou střídavě dva lektoři Nikola Ivkovič a Anna Poupová. Lekce jsou vždy jednou za 14 dní.

Jak probíhají naše lekce

Délka lekce: 120 min –  Důvodem je lepší pozornost a její maximální využití pro rozvoj dítěte. 

Lekce zahrnuje následující akrobatické prvky a techniky

  • dopady a pády
  • odrazy
  • převaly
  • stojky 
  • správné držení těla
  • Nedílnou součástí je také  floorwork

Kdo učí tuto lekci

Veronika je taneční lektorka, pedagožka a jedna ze dvou zakladatelek tanečního studia Harmony Dance. Tanec ji provází životem od čtyř let. Učila se baletu, moderní gymnastice, lidovým či scénickým tancům a mnoha dalším tanečním stylům.

Na střední škole začala navštěvovat taneční lekce studia Dance Perfect, kde se nejraději věnovala tanečnímu stylu Jazz Dance. Později se v Dance Perfect stala lektorkou a organizátorkou tanečních táborů.

Taneční akce

21 února @ 9:00 - 31 prosince @ 11:00
Lekce pro miminka od 3 měsíců do 1 roku, která je zaměřená na podporu jejich psychomotorického