Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis Theme natoque penatibus.

Latest Posts

    Sorry, no posts matched your criteria.

STRETCH &STRENGTH

Home  /  STRETCH &STRENGTH

STRETCH &STRENGTH

Lekce spočívá především v zaměření na problematické partie u žen. Nejprve jde o celkové zahřátí těla pomocí cardia, následuje dynamický strečink, poté se vždy zaměřujeme na posilování problematických oblastí a na závěr nesmí chybět statický strečink. Celá lekce je naprosto komplexní a není vynechaná žádná část těla. Lekce klade důraz na správné techniky v oblasti protahování i kompenzaci přetížených oblastí a zaměřuje se na posílené problematických partií. Jde o správné fyziologické nastavení ve strečinkových pozicích a prohloubení dechu, přes který se cvik, jak posilovací tak i protahovací, provádí. Tato lekce přináší benefity nejen v dalších sportech a pohybu, ale především Vám pomůže nastavit správné pohybové vzorce, které budete aplikovat do každodenního fungování a zároveň se Vám postava krásně vytvaruje. Přístup je individuální, protože každé tělo má jiné fyziologické nároky a omezení.

Jak probíhají naše lekce

Délka lekce: 60 minut 

Struktura lekce:

  • cardio
  • dynamický strečink
  • posilování problem. partií
  • závěrečný statický strečink
  • rehabilitační cviky

Kdo učí tuto lekci

Veronika je taneční lektorka, pedagožka a jedna ze dvou zakladatelek tanečního studia Harmony Dance. Tanec ji provází životem od čtyř let. Učila se baletu, moderní gymnastice, lidovým či scénickým tancům a mnoha dalším tanečním stylům.

Na střední škole začala navštěvovat taneční lekce studia Dance Perfect, kde se nejraději věnovala tanečnímu stylu Jazz Dance. Později se v Dance Perfect stala lektorkou a organizátorkou tanečních táborů.

Taneční akce

21 února @ 9:00 - 31 prosince @ 11:00
Lekce pro miminka od 3 měsíců do 1 roku, která je zaměřená na podporu jejich psychomotorického