Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis Theme natoque penatibus.

Latest Posts

    Sorry, no posts matched your criteria.

Contemporary děti 7 – 11 let

Home  /  Contemporary děti 7 – 11 let

Contemporary děti 7 – 11 let

Děti ve věku 7 – 11 let začínají objevovat větší pohybové rozsahy, flexibilitu, více vnímají rytmus a klíčovou zkušeností je zde zážitek, který si z tanečních lekcí mohou odnést. Zážitek je postavený na prožitých emocí skrze tanec a pohyb. V tomto kurzu děti učíme vnímat svoje pocity a nebát se jich. Ať už jsou pozitivní či negativní, je důležité je vyjádřit. Lekce jsou koncipované tak, aby byly systematicky uceleny v kratších pohybových aktivitách, které na sebe plynule navazují. Zároveň jim dají správné pohybové návyky a motivují je pro další pohybové vzdělání.

Pro koho je lekce vhodná

Lekce je vhodná pro všechny děti, i pro děti s dysbalancemi. Vše je za doprovodu energetické hudby. Jedná se o ucelený kurz, při kterém na sebe jednotlivé lekce navazují a tak se děti neustále zdokonalují.

Jak probíhají naše lekce

Délka lekce: 60 min 

Lekce je rozdělena do několika kratších částí:

  • taneční rozcvička
  • baletní základy (technika)
  • diagonály (cvičení v prostoru – skoky, piruety, aj.)
  • improvizace a sebevyjádření
  • choreografická část (taneční a pohybová paměť)

Kdo učí tuto lekci

Veronika je taneční lektorka, pedagožka a jedna ze dvou zakladatelek tanečního studia Harmony Dance. Tanec ji provází životem od čtyř let. Učila se baletu, moderní gymnastice, lidovým či scénickým tancům a mnoha dalším tanečním stylům.

Na střední škole začala navštěvovat taneční lekce studia Dance Perfect, kde se nejraději věnovala tanečnímu stylu Jazz Dance. Později se v Dance Perfect stala lektorkou a organizátorkou tanečních táborů.

Taneční akce

21 února @ 9:00 - 31 prosince @ 11:00
Lekce pro miminka od 3 měsíců do 1 roku, která je zaměřená na podporu jejich psychomotorického