Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis Theme natoque penatibus.

Latest Posts

    Sorry, no posts matched your criteria.

Contemporary dospělí

Home  /  Contemporary dospělí

Contemporary dospělí

Tento styl se řadí do současného moderního tance. Je to velice nepředvídatelný styl, perfektní pro kombinaci různých tanečních technik a dalších tanečních stylů. Proto je mezi tanečníky velice oblíbený. Záleží na originalitě a pojetí lektora, který tento styl vyučuje. Je zde zjevná dynamika, floorwork (práce s podlahou), expresivní pohyby, ale používá i základní baletní techniku. Nedílnou součástí je i improvizace. Contemporary vystihuje hudebnost a soustředí se na emocionalitu zvolené písně. Může obsahovat lyrické prvky, ale i izolované a prudké pohyby. Důležitá je ale i plynulost pohybů, které na sebe navazují. Propojení duše a těla je to, čeho chceme aby bylo na lekcích docíleno.

Jak probíhají naše lekce

Délka lekce: 90 minut 

Co lekce v průběhu celého  kurzu obsahují:

  • taneční rozcvička (warm-up, posilování, strečink) 
  • nejrůznější taneční techniky (dle Vámi zvoleného lektora)
  • diagonály (cvičení v prostoru – skoky, piruety, aj.)
  • floorwork
  • improvizace a sebevyjádření
  • choreografická část (taneční a pohybová paměť)
  • práce ve dvojici/ skupinách
  • muzikalita/ rytmus

Kdo učí tuto lekci

Verča

Každá z mých lekcí má přesah v tomto propojení mysli a těla a proto věřím, že ať si vyberete kteroukoliv z nich, tak Vám dá přesně to, co v danou chvíli potřebujete. Odnesete si sebou více energie, radosti do života, uvolníte se a zharmonizujete celé své tělo. Těším se na Vás.

Niki

Mám za sebou spoustu komerčních i uměleckých činností, jako například: natáčení reklam pro T- Mobile, Estée Lauder, Google atd. Účinkování v hollywoodském seriálu Carnival Row. Tancování na velkých tanečních eventech a shows, choreografování pro exkluzivní akci značky Sisley a mnoho dalších uměleckých aktivit.

Sasha

Mé lekce jsou svižné, rozmanité a komplexní. Na lekcích se věnuji improvizačním konceptům, technice a choreografiím, ve kterých se často objevuje akrobacie a floorwork. Lekci se vždy snažím přizpůsobit úrovni všech tanečníků, ale rád s nimi posouvám i jejich hranice.

Taneční akce

1 července @ 8:00 - 6 července @ 17:00
Opletalova 958/27
Jsou Vaše děti rády v pohybu, milují kolektiv, tanec a zábavu? Pak je tento taneční tábor
15 července @ 8:00 - 19 července @ 17:00
Opletalova 958/27
Pohybové/taneční aktivity zvládnou úplní začátečníci i ti nejmenší zrovna tak jako ostřílení tanečníci a tanečnice
5 srpna @ 8:00 - 9 srpna @ 17:00
Opletalova 958/27
Pohybové/taneční aktivity zvládnou úplní začátečníci i ti nejmenší zrovna tak jako ostřílení tanečníci a tanečnice