Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis Theme natoque penatibus.

Latest Posts

    Sorry, no posts matched your criteria.

TANCEM K HARMONII V HARMONY
DANCE

Studio bylo založeno právě s touto myšlenkou, kde harmonie, uvolněnost, přátelské prostředí a psychická pohoda je základem našich tanečních lekcí.
Velmi si zakládáme na těchto kvalitách, které vytvářejí skvělé tanečníky a autentické vyjádření tancem. Každý je jedinečný a má své osobité taneční vyjádření a kouzlo. Chceme, aby u nás každý našel v tanci právě sám sebe a dokázal vyjádřit svůj osobitý styl bez zbytečného tlaku, kterému jsme v běžném životě často vystaveni. Víme, že z uvolnění a bezpečného prostředí vzniká kreativita a radost, což jsou základní prvky pro tanec jako takový.

INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP

V našich lekcích, které jsou vedeny v malých skupinách 10 až 15 lidí s individuálním přístupem, nabízíme jasně strukturovaný program jak pro dospělé, tak děti, pravidelné víkendové workshopy pro tanečníky a zájemce o zdravý pohyb, a také možnost tanečního rozvoje ve speciální umělecké skupině Harmony Dance Repre.

NAŠE MODERNÍ PROSTORY

Naše nové studio nabízí útulné zázemí s oddělenými šatnami a sprchami, svěží a světlý design s zrcadlovými stěnami a příjemným LED barevným osvětlením v tanečním sále, a skvělou dostupnost v centru Prahy.

ORGANIZACE A VEDENÍ STUDIA

V našem studiu je pro nás prioritou spokojenost klientů, a proto nabízíme vždy vstřícný a empatický přístup při řešení individuálních potřeb a zároveň osobní a milé jednání, díky kterému vám rádi pomůžeme se vším, co potřebujete.

AKCE A BENEFITY

Když si zaplatíte první kurz u nás, dostanete konzultaci o zdravém životním stylu a správném stravování zdarma, nabízíme měsíční akce za zvýhodněnou cenu, možnost splátkového kalendáře při nákupu celého kurzovného nebo permanentky na 10 a více lekcí, a také vám pomůžeme využít finanční příspěvek od vaší pojišťovny.

Naši vyjímeční lektoři

Co se říká o našem studiu

„Vrele doporucuji Harmony dance pro vsechny vekove kategorie. Studio je nove, prekrasne zarizene, ciste a profesionalita je tu na 100%. Verca Ehlenova je uzasna jako lektorka i jako clovek a do vedeni studia a lekci dava cele sve srdce. “

„Opravdu příjemné místo, kde hýbat se je radost! Vstřícný, individuální, pozitivně motivující přístup, pěkné moderní prostory, praktická poloha v centru. Super, můžu doporučit. „