Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis Theme natoque penatibus.

Latest Posts

    Sorry, no posts matched your criteria.

Harmony Dance soubor

Home  /  Harmony Dance soubor

Harmony Dance soubor (reprezentativní složka)

Taneční skupina reprezentující všechny fyzické, ale i duševní dovednosti tanečního studia Harmony Dance. Jedná se o speciální projekt pod záštitou tohoto studia. Do skupiny může vstoupit každý, kdo se chce posouvat ve svých tanečních schopnostech, pracovat se svou psychikou, ale především ten, kdo se chce naučit mít rád vlastní tělo a umět s ním zacházet i na té nejtenčí rovině. 

Výsledkem těchto intenzivních lekcí a seminářů budou jedinečná taneční a performativní představení. Představení jsou nejrůznějšího rázu, od komerčních, přes umělecká až po divadelní. Tato skupina není soutěžní! Jde nám čistě o vzdělávání v oblasti tance a zdravého pohybu na umělecké bázi.

Pro koho je lekce určena

Skupina je otevřená všem, ale je zde nutnost předchozích tanečních zkušeností a baletní techniky, bez které se zájemce neobejde. 

Každý rok otevíráme dvě skupiny:

  • Věková kategorie: 8 – 12
  • Věková kategorie: 13+

Jak probíhají naše lekce

Tanečnice a tanečníci budou mít lekce pravidelně 2x týdně na 120 min. Náplň lekcí vychází z celé myšlenky Harmony Dance, avšak je posunuta do roviny pokročilých tanečníků. Tanečníci/ce budou prohlubovat svou fyzickou zdatnost při intenzivních cardio trénincích, budou rozvíjet svou flexibilitu a učit se správnému strečinku, pochopitelně je zde zahrnuta i baletní technika, nedílnou součástí jsou improvizace, další formou je vnímání svého těla i skrz jógové praktiky a dechová cvičení a v neposlední řadě sem patří i choreografické lekce, kde se výše zmiňované body zúročí a využijí naplno pro představení.

Některé techniky jsou zahrnuty do pravidelných týdenních lekcí, jiné se snažíme rozvíjet v rámci tanečních soustředění, které jsou součástí toho programu. Soustředění probíhají na podzim, jaře a v létě.

Kdo učí tuto lekci

Verča

Každá z mých lekcí má přesah v tomto propojení mysli a těla a proto věřím, že ať si vyberete kteroukoliv z nich, tak Vám dá přesně to, co v danou chvíli potřebujete. Odnesete si sebou více energie, radosti do života, uvolníte se a zharmonizujete celé své tělo. Těším se na Vás.

Taneční akce

1 července @ 8:00 - 6 července @ 17:00
Opletalova 958/27
Jsou Vaše děti rády v pohybu, milují kolektiv, tanec a zábavu? Pak je tento taneční tábor
15 července @ 8:00 - 19 července @ 17:00
Opletalova 958/27
Pohybové/taneční aktivity zvládnou úplní začátečníci i ti nejmenší zrovna tak jako ostřílení tanečníci a tanečnice
5 srpna @ 8:00 - 9 srpna @ 17:00
Opletalova 958/27
Pohybové/taneční aktivity zvládnou úplní začátečníci i ti nejmenší zrovna tak jako ostřílení tanečníci a tanečnice