Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis Theme natoque penatibus.

Latest Posts

    Sorry, no posts matched your criteria.

Jóga

Home  /  Jóga

Jóga

Lekce jógy mohou být velice různorodé. Naše studio se však primárně zaměřuje na jemnější styly jogy jako je například Jóga pro zdravá záda a Jemná jóga. Naše lektorky si zakládají především na správném držení těla, aktivizaci pánevního dna, hlubokém dechu a využití pomůcek. Pomůcky využívají především pro správné nastavení do jednotlivých ásan, aby tělo bylo ve správném fyziologickém pohybu. Veškeré pohyby nesmí být v rozporu s vašimi zdravotními omezeními, vše by mělo být maximálně v souladu s vaším fyzickým i psychickým nastavením, aby pro vás zážitek z lekce byl jedinečný. Harmonie těla a duše je to nejdůležitější, co bychom chtěli abyste si z našich lekcí odnesli.

Jak probíhají naše lekce

Délka lekce: 60 minut 

Každá lekce je svým způsobem jedinečná a neopakovatelná. Co však naše lektorky nikdy nevynechají je:

  • zklidnění, vtažení do vlastního nitra
  • úvodní pozice připravující klouby a celé tělo na cvičení 
  • lekce má vždy začátek, průběh a vrchol – vše je systematicky ucelé a jednotlivé asány na sebe plynule navazují
  • lekce má přesah za hranici fyzického cvičení – dechové techniky, meditace, relaxace
  • každá lekce má svůj hlubší cíl a vyšší poslání
  • závěrem lekce je vždy – relaxace (meditace)

Kdo učí tuto lekci

Veronika je taneční lektorka, pedagožka a jedna ze dvou zakladatelek tanečního studia Harmony Dance. Tanec ji provází životem od čtyř let. Učila se baletu, moderní gymnastice, lidovým či scénickým tancům a mnoha dalším tanečním stylům.

Na střední škole začala navštěvovat taneční lekce studia Dance Perfect, kde se nejraději věnovala tanečnímu stylu Jazz Dance. Později se v Dance Perfect stala lektorkou a organizátorkou tanečních táborů.

Taneční akce

21 února @ 9:00 - 31 prosince @ 11:00
Lekce pro miminka od 3 měsíců do 1 roku, která je zaměřená na podporu jejich psychomotorického