Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis Theme natoque penatibus.

Latest Posts

    Sorry, no posts matched your criteria.

Contemporary

Home  /  Contemporary

Contemporary

Tento styl se řadí do současného moderního tance. Je to velice nepředvídatelná forma tance, perfektní pro kombinaci různých tanečních technik a odnoží dalších tanečních stylů. Proto je mezi tanečníky velice oblíbený. Záleží na originalitě a pojetí lektora, který tento styl vyučuje. Je zde zjevná dynamika, floorwork (práce s podlahou), expresivní pohyby, ale používá i základní baletní techniku. Nedílnou součástí je i improvizace. Contemporary vystihuje hudebnost a soustředí se na emocionalitu zvolené písně. Může obsahovat lyrické prvky, ale i izolované a prudké pohyby. Důležitá je ale i plynulost pohybů, které na sebe navazují. Propojení duše a těla je to, čeho chceme aby bylo na lekcích docíleno.

Hlavní instruktor

Veronika Ehlenová

Body Balance instructor

Veronika je taneční lektorka, pedagožka a jedna ze dvou zakladatelek tanečního studia Harmony Dance. Tanec ji provází životem od čtyř let. Učila se baletu, moderní gymnastice, lidovým či scénickým tancům a mnoha dalším tanečním stylům.

Na střední škole začala navštěvovat taneční lekce studia Dance Perfect, kde se nejraději věnovala tanečnímu stylu Jazz Dance. Později se v Dance Perfect stala lektorkou a organizátorkou tanečních táborů. Další etapu svého života prožila v taneční škole InDance, kde působila jako lektorka od nejmenších dětí až po dospělé a pracovala také jako organizátorka letních tanečních soustředění.