Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis Theme natoque penatibus.

Latest Posts

    Sorry, no posts matched your criteria.

Jóga

Home  /  Jóga

Jóga

Lekce jógy mohou být velice různorodé. Naše studio se však primárně zaměřuje na jemnější styly jogy jako je Jóga pro zdravá záda, Jemná jóga, Ranní jóga pro probuzení, Jóga pro fascie. Naše lektorky si zakládají především na správném držení těla, aktivizaci pánevního dna, hlubokém dechu a využití pomůcek.Pomůcky využívají především pro správné nastavení do jednotlivých ásan, aby tělo bylo ve správném fyziologickém pohybu. Veškeré pohyby nesmí být v rozporu s vašimi zdravotními omezeními, vše by mělo být maximálně v souladu s vaším fyzickým i psychickým nastavením, aby pro vás zážitek z lekce byl jedinečný. Harmonie těla a duše je to nejdůležitější, co bychom chtěli abyste si z našich lekcí odnesli. Pokud vás zaujalo naše komplexní pojetí v jógovém duchu, neváhejte a přihlašte se!

Hlavní instruktor

Veronika Ehlenová

Body Balance instructor

Veronika je taneční lektorka, pedagožka a jedna ze dvou zakladatelek tanečního studia Harmony Dance. Tanec ji provází životem od čtyř let. Učila se baletu, moderní gymnastice, lidovým či scénickým tancům a mnoha dalším tanečním stylům.

Na střední škole začala navštěvovat taneční lekce studia Dance Perfect, kde se nejraději věnovala tanečnímu stylu Jazz Dance. Později se v Dance Perfect stala lektorkou a organizátorkou tanečních táborů. Další etapu svého života prožila v taneční škole InDance, kde působila jako lektorka od nejmenších dětí až po dospělé a pracovala také jako organizátorka letních tanečních soustředění.