Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis Theme natoque penatibus.

Latest Posts

    Sorry, no posts matched your criteria.

STRETCH &STRENGTH

Home  /  STRETCH &STRENGTH

STRETCH &STRENGTH

Možná si kladete otázku, proč byste měli přijít právě na tyto lekce. Většinu z nás protahování nebaví, bereme jej jako nutnost a součást rozcvičky, ale opak je pravdou. Pokud zjistíte, jak správně se strečovat, zjistíte, že pokroky jsou neuvěřitelné a o to víc, vás to začne bavit. Pokroky nás motivují k větším výkonům a lepší výkony zvyšují naše zdravé sebevědomí. Přestanete si říkat klasickou větu “mně to, ale nejde” a začnete si říkat “páni, ono to opravdu jde! “. Pokud se totiž zvolí správné fyziologické nastavení ve strečinkové pozici, prohloubí dech a nebudete vše “rvát” přes sílu, zjistíte, že tělo vám vaše možnosti ukáže. Přinese to benefity nejen v dalších složkách pohybu, jako je tanec či posilování, ale zjednoduší vám běžné pohybové vzorce, přenesené do každodenního fungování. Při tanečních či pohybových lekcí je sice protahování součást lekce, nicméně v jednotlivých pozicích není dostatek času najít si svojí pohodlnou pozici a navnímat svoje správné nastavení. Proto v těchto lekcích dbáme na delší výdrž v jednotlivých pozicích, správný dech a nastavení pohybového aparátu. Přístup je individuální, protože každé tělo má jiné fyziologické nároky a omezení. Zkušenosti nabrané na těchto lekcích hravě přenesete do ostatních typů lekcí, které nabízíme a zvládnete je tak aplikovat v kratším časovém horizontu, kdy na strečink není vyhrazena celá délka lekce. Pokud máte zájem naučit se správně strečovat, aby to pro vás nebylo “utrpením” ale zábavou, doražte a zkuste sami, co vše vaše tělo dovede!

Hlavní instruktor

Veronika Ehlenová

Body Balance instructor

Veronika je taneční lektorka, pedagožka a jedna ze dvou zakladatelek tanečního studia Harmony Dance. Tanec ji provází životem od čtyř let. Učila se baletu, moderní gymnastice, lidovým či scénickým tancům a mnoha dalším tanečním stylům.

Na střední škole začala navštěvovat taneční lekce studia Dance Perfect, kde se nejraději věnovala tanečnímu stylu Jazz Dance. Později se v Dance Perfect stala lektorkou a organizátorkou tanečních táborů. Další etapu svého života prožila v taneční škole InDance, kde působila jako lektorka od nejmenších dětí až po dospělé a pracovala také jako organizátorka letních tanečních soustředění.