Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis Theme natoque penatibus.

Latest Posts

    Sorry, no posts matched your criteria.

Správný strečink

Home  /  Správný strečink

Správný strečink

Možná si kladete otázku, proč byste měli přijít právě na tyto lekce. Většinu z nás protahování nebaví, bereme jej jako nutnost a součást rozcvičky, ale opak je pravdou. Pokud zjistíte, jak správně se strečovat, zjistíte, že pokroky jsou neuvěřitelné a o to víc, vás to začne bavit. Pokroky nás motivují k větším výkonům a lepší výkony zvyšují naše zdravé sebevědomí. Přestanete si říkat klasickou větu “mně to, ale nejde” a začnete si říkat “páni, ono to opravdu jde! “. Pokud se totiž zvolí správné fyziologické nastavení ve strečinkové pozici, prohloubí dech a nebudete vše “rvát” přes sílu, zjistíte, že tělo vám vaše možnosti ukáže. Přinese to benefity nejen v dalších složkách pohybu, jako je tanec či posilování, ale zjednoduší vám běžné pohybové vzorce, přenesené do každodenního fungování. Při tanečních či pohybových lekcí je sice protahování součást lekce, nicméně v jednotlivých pozicích není dostatek času najít si svojí pohodlnou pozici a navnímat svoje správné nastavení. Proto v těchto lekcích dbáme na delší výdrž v jednotlivých pozicích, správný dech a nastavení pohybového aparátu. Přístup je individuální, protože každé tělo má jiné fyziologické nároky a omezení. Zkušenosti nabrané na těchto lekcích hravě přenesete do ostatních typů lekcí, které nabízíme a zvládnete je tak aplikovat v kratším časovém horizontu, kdy na strečink není vyhrazena celá délka lekce. Pokud máte zájem naučit se správně strečovat, aby to pro vás nebylo “utrpením” ale zábavou, doražte a zkuste sami, co vše vaše tělo dovede!

Hlavní instruktor

Veronika Ehlenová

Body Balance instructor

Veronika je taneční lektorka, pedagožka a jedna ze dvou zakladatelek tanečního studia Harmony Dance. Tanec ji provází životem od čtyř let. Učila se baletu, moderní gymnastice, lidovým či scénickým tancům a mnoha dalším tanečním stylům.

Na střední škole začala navštěvovat taneční lekce studia Dance Perfect, kde se nejraději věnovala tanečnímu stylu Jazz Dance. Později se v Dance Perfect stala lektorkou a organizátorkou tanečních táborů. Další etapu svého života prožila v taneční škole InDance, kde působila jako lektorka od nejmenších dětí až po dospělé a pracovala také jako organizátorka letních tanečních soustředění.