Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis Theme natoque penatibus.

Latest Posts

    Sorry, no posts matched your criteria.

Taneční akrobacie

Home  /  Taneční akrobacie

Taneční akrobacie

Jak sám název už napovídá, benefitem, který si z pravidelných návštěv těchto lekcí odnesete, je správné držení těla a minimální bolest zad. Málokdo však ví, že bolest zad je právě důsledkem špatně zafixovaných pohybových vzorců. Každý člověk se od mala vyvíjí přirozeným způsobem. Už od miminka, kdy se učíme zvedat hlavu, přetočit na bříško, postavit na nohy využíváme správné svaly, pro tyto základní pohyby určené. Přirozené pohybové vzorce nám v průběhu života narušuje životní tempo, technologie, které nám mají život sice usnadnit, ale paradoxně pro naše tělo nejsou přirozené. Díky těmto každodenním narušitelům, se nám tyto správné pohybové vzorce deformují. Lekce Zdravá záda vám tyto špatné zlozvyky pomohou odbourat. Za využití vhodných cvičebních pomůcek, se vám do těla zpět dostanou správné návyky a držení těla, které v sobě máte neustále, jen jste na ně zapomněli. Naučíte se správné pohybové vzorce přenést z lekce do běžného života a tím nejen pomůžete svému tělu zbavit se bolestí, ale váš postoj i dech budou daleko sebevědomější a vaše okolí z vás ucítí pozitivní energii. Pokud chcete na sobě pracovat v tomto duchu, tak jsou lekce Zdravá záda přímo pro Vás.

Hlavní instruktor

Veronika Ehlenová

Body Balance instructor

Veronika je taneční lektorka, pedagožka a jedna ze dvou zakladatelek tanečního studia Harmony Dance. Tanec ji provází životem od čtyř let. Učila se baletu, moderní gymnastice, lidovým či scénickým tancům a mnoha dalším tanečním stylům.

Na střední škole začala navštěvovat taneční lekce studia Dance Perfect, kde se nejraději věnovala tanečnímu stylu Jazz Dance. Později se v Dance Perfect stala lektorkou a organizátorkou tanečních táborů. Další etapu svého života prožila v taneční škole InDance, kde působila jako lektorka od nejmenších dětí až po dospělé a pracovala také jako organizátorka letních tanečních soustředění.