Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis Theme natoque penatibus.

Latest Posts

    Sorry, no posts matched your criteria.

Sasha

Home  /  Lektoři  /  Sasha

Sasha

“Jsem tanečník, performer, lektor a choreograf z Valašského Meziříčí. 

Jsem členem tanečně-kreativní crew Dogga Clan, Losers Cirque Company a Brownies Company. Jsem také absolventem I. a II.stupně ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí. Působím a vyučuji tanec po celé republice i v zahraničí, ale zejména v Praze, Brně a Nymburku. Věnuji se tvorbě choreografií a taneční improvizaci, především v tanečních stylech contemporary dance, breaking a experimental. Jsem součástí mezinárodního projektu People Power Partnership a mám za sebou nemálo tanečních představení, muzikálů a shows, jak v Česku, tak i v zahraničí. Zahlédnout mě můžete také v hudebních videoklipech (Milion+, Most Wanted, Thom Artway…) či filmu (Chevalier). Organizuji také battly, workshopy a experimentální a contemporary sessions ,,Confession” v Praze a Bratislavě. 

Mé lekce jsou svižné, rozmanité a komplexní. Na lekcích se věnuji improvizačním konceptům, technice a choreografiím, ve kterých se často objevuje akrobacie a floorwork. Lekci se vždy snažím přizpůsobit úrovni všech tanečníků, ale rád s nimi posouvám i jejich hranice.”

Naše Akce

1 července @ 8:00 - 6 července @ 17:00
Opletalova 958/27
Jsou Vaše děti rády v pohybu, milují kolektiv, tanec a zábavu? Pak je tento taneční tábor
15 července @ 8:00 - 19 července @ 17:00
Opletalova 958/27
Pohybové/taneční aktivity zvládnou úplní začátečníci i ti nejmenší zrovna tak jako ostřílení tanečníci a tanečnice
5 srpna @ 8:00 - 9 srpna @ 17:00
Opletalova 958/27
Pohybové/taneční aktivity zvládnou úplní začátečníci i ti nejmenší zrovna tak jako ostřílení tanečníci a tanečnice