Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis Theme natoque penatibus.

Latest Posts

    Sorry, no posts matched your criteria.

Verča

Home  /  Lektoři  /  Verča

Verča

“Tanec a pohyb je mou celoživotní vášní a je pro mě radost ji předávat dál i spolu se svými zkušenostmi. Věnuji se nejen tanci, ale také józe a cardio tréninkům, díky čemuž se mi krásně všechny tyto disciplíny propojují v jeden celek. 

Mojí vizí je sdílet toto poznání a lásku k pohybu v jeho různých formách, kde nejdůležitější součástí je vědomý pohyb a napojení se na své vlastní tělo. A to nám dovolí své tělo, jako velmi inteligentní nástroj poslouchat a nechat se vést. V této fázi se rozvíjí kreativita spolu s uvolněním mysli a důvěrou sama v sebe. Je to pro mě celostní životní moudrost, kterou můžeme objevovat a stát se skrze pohyb tou nejlepší verzí sebe sama.

Každá z mých lekcí má přesah v tomto propojení mysli a těla a proto věřím, že ať si vyberete kteroukoliv z nich, tak Vám dá přesně to, co v danou chvíli potřebujete. Odnesete si sebou více energie, radosti do života, uvolníte se a zharmonizujete celé své tělo. Těším se na Vás.”

Naše Akce

1 července @ 8:00 - 6 července @ 17:00
Opletalova 958/27
Jsou Vaše děti rády v pohybu, milují kolektiv, tanec a zábavu? Pak je tento taneční tábor
15 července @ 8:00 - 19 července @ 17:00
Opletalova 958/27
Pohybové/taneční aktivity zvládnou úplní začátečníci i ti nejmenší zrovna tak jako ostřílení tanečníci a tanečnice
5 srpna @ 8:00 - 9 srpna @ 17:00
Opletalova 958/27
Pohybové/taneční aktivity zvládnou úplní začátečníci i ti nejmenší zrovna tak jako ostřílení tanečníci a tanečnice